Skip to content Skip to footer

Wygoda klientki to podstawa

Istnieje wiele czynników, które wpływają na to, jak bardzo będzie zadowolona klientka salonu kosmetycznego. Przede wszystkim – co oczywiste – liczą się efekty, lecz nie jest to jedyna ważna rzecz. Niesamowicie istotne okazuje się bowiem całościowe doświadczenie przebywania w salonie, jego wystrój oraz wygoda, za które odpowiedzialne są fotele kosmetyczne.

By klientka była zadowolona

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym dla komfortu klientki jest jakość fotela, na którym siedzi. Niektóre zabiegi kosmetyczne mogą bowiem trwać dłużej, więc trudno sobie wyobrazić, że osoba, która będzie się męczyć na niewygodnym fotelu – kiedyś do nas wróci. Klientka powinna zostać należycie ugoszczona, czuć, że się o nią dba.

Jeśli będziemy mieć zadowolonych klientów to atmosfera w całym salonie ulegnie poprawieniu. Osoby, które czują się dobrze i jest im wygodnie, są osobami, które śmieją się i żartują oraz są bardziej skore do otwartych rozmów. Takie samopoczucie może bardzo udzielić się personelowi, a jak wiadomo – ludzie szczęśliwi pracują lepiej i efektywniej.

Zadowolona klientka przyprowadzi swoje koleżanki

O każdej pojedynczej usłudze kosmetycznej powinniśmy myśleć w ten sposób, że jeśli zostanie wykonana w każdym calu perfekcyjnie, to z pewnością zaowocuje kolejnymi klientkami. Jest tak, ponieważ ludzie najczęściej kierują się opiniami innych, decydując się na dany produkt lub usługę.

Dlatego nie można pozwolić sobie, by cokolwiek było słabej jakości. Nawet najlepszą usługę klientka zapamięta jako mało jakościową, jeśli nie zagwarantujemy jej odpowiedniego poziomu wygody, dzięki profesjonalnym fotelom kosmetycznym.

Inwestycja, która przyniesie zyski

Z powyższych powodów nie można sobie pozwolić, by w naszym salonie kosmetycznym znajdowały się fotele o niskiej jakości i wygodnie. Oszczędzanie na owym sprzęcie zwyczajnie się nie opłaca, bowiem negatywnie wpływa to na zadowolenie klientek, które po jednej niekomfortowej wizycie – na kolejną już nie przyjdą.

Pieniądze zainwestowane w zakup wygodnych foteli, bardzo szybko się zwracają. Mamy bowiem więcej stałych klientek oraz więcej klientek, który odwiedzają nas z polecenia swoich przyjaciółek. Posiadanie wygodnych foteli kosmetycznych to absolutna konieczność.

Artykuł powstał we współpracy z firmąBeauty System