Skip to content Skip to footer

Subskrypcja oprogramowania Computer COntrols – jak to wygląda?

Subskrypcja oprogramowania to bardzo wygodny mechanizm, który pozwala korzystać z czyiś aplikacji w okresie, na który przysługuje dana subskrypcja. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się również firma Computer Controls, która wprowadziła swoje własne, indywidualne rozwiązania w zakresie subskrypcji oprogramowania.

Subskrypcje Altium Designer

W przypadku narzędzia Altium Designer, zasady wykupienia subskrypcji są bardzo proste. Można ją zakupić na okres jednego, dwóch lub nawet trzech lat. Po zakończeniu wspomnianego okresu, właściciel oprogramowania przypomina o konieczności przedłużenia subskrypcji w celu zachowania wszystkich funkcjonalności Altium Designer. Użytkownik może wykupić subskrypcję na dowolny czas lub też – jeśli ma taką potrzebę – może ją przerwać i w dowolnym momencie przywrócić.

Licencja i subskrypcja Arm Keil

Oprogramowanie Arm Keil jest dostępne na zasadach licencji bezterminowej. W jej cenie oferowany jest dostęp do rocznej subskrypcji, oczywiście z możliwością jej przedłużenia na kolejny rok. Co ważne – subskrypcję tą można przedłużać w dowolnym momencie. Dystrybucja oprogramowania polega tu na udostępnieniu narzędzia na dowolny czas, ale na zasadach czasowej subskrypcji. Oznacza to, że użytkownik może po jej zakończeniu korzystać jedynie z wersji testowej, która w praktyce nie sprawdzi się w realizacji jakichkolwiek projektów.

Subskrypcja oprogramowania Solidworks

W ramach oferty Computer Controls istnieje również możliwość dystrybuowania oprogramowania Solidworks. Co prawda jest to narzędzie oferowane użytkownikowi „na stałe”, ale dzięki płatnej subskrypcji może on skorzystać z bieżących aktualizacji, a także z wielu dostępnych za pośrednictwem Internetu dodatków. Co więcej, posiadacz subskrypcji ma też dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej, która jest realizowana w oparciu o rozbudowaną platformę online.

Podsumowując, oferta subskrypcji realizowanych przez Computer Controls jest bardzo rozbudowana i w gruncie rzeczy zależy od rodzaju wykorzystywanego oprogramowania. Warto zaznaczyć, że dystrybucja oprogramowania poprzez subskrypcję, jest bardzo wygodna zarówno dla użytkownika, jak i twórcy softwareu.