Skip to content Skip to footer

Smaczne prezenty urodzinowe

Dobry prezent urodzinowy dla taty i każdej innej osoby z rodziny to taki, który ucieszy i zostanie natychmiast wykorzystany. Jeżeli tata jest smakoszem, a ponadto znamy jego upodobania, warto zastanowić się, czy nie sprezentować mu czegoś, co będzie przyjemnością dla podniebienia i zmysłów.

Zestaw kaw i herbat

Jeżeli tata jest kawoszem to warto skomponować piękny zestaw tych napojów, na przykład w ładnym koszu prezentowym. Do tego można dołożyć pyszne herbaty, o ile je lubi. Idealnym prezentem urodzinowym dla taty będą wysokiej jakości kawy w ziarnach lub ekspres kapsułkowy wraz z zestawem kapsułek z kawami o różnych smakach.

By podarunek był zdrowy, warto dołożyć do niego także zdrowe elementy słodzące, takie jak ksylitol, syrop z agawy, miód czy też dżemy i syropy do herbaty. Na pewno taki zestaw prezentowy będzie służył długo i umili wiele poranków i wieczorów.

Coś na słodko

Prezenty urodzinowe dla taty powinny zawierać to, co lubi. Większość ludzi przepada za dobrymi słodyczami i spożywa je w niewielkich ilościach o ile może sobie na to pozwolić. Kosz ze słodyczami to dobry pomysł, o ile tata nie unika słodyczy i nie jest na diecie. Można dla ułatwienia wybrać coś gotowego w cenie już do 100 zł. W takim zestawie znajduje się sporo różnych rodzajów słodkości.

Kosz można też skomponować samodzielnie z produktów, które są przez tatę szczególnie lubiane. Wtedy prezent będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Do takiego kosza warto włożyć czekoladki z ulubionym nadzieniem, czekolady z dużą zawartością kakao i być może jakiś dobry alkohol jako dodatek.

Prezent urodzinowy dla taty – smaki dzieciństwa

Jeżeli tata jest w średnim wielu to z pewnością jego smakami dzieciństwa były domowe, robione z miłością i pieczołowitością wędliny. Taki podarunek na pewno wzruszy i ucieszy. Jak zrobić prezenty na urodziny dla taty z wędlin i innych pyszności? Znów najprościej ładnie zapakować wszystko w piękny wiklinowy kosz lub skrzynkę. Domowe wędliny, kiełbasy, szynki czy smalec można zamówić lokalnie lub w sieci.

Do tego warto dołożyć ulubione dodatki, takie jak chrzan, musztarda czy ketchup i być może swojski chleb. To nietuzinkowy, a zarazem praktyczny pomysł na upominek dla ojca.

Prezent urodzinowy dla taty znajdziesz w ofercie Bengraversky.com