Skip to content Skip to footer

Skoki ze spadochronem – spełnij marzenia bliskich

Wiele osób marzy o rozpoczęciu przygody ze spadochronem jednak nie ma na to czasu lub odwagi. Dlatego też jeśli masz obok siebie bliską osobę, która kocha sport, adrenalinę i jest fanem mocnych wrażeń – taki prezent będzie zdecydowanie strzałem w dziesiątkę.

1. Voucher na skok

Urodziny męża, imieniny brata, rocznica ślubu, awans – to tylko niektóre uroczystości wymagające mocnej oprawy. Dlatego też właśnie na takie okazje firmy organizujące skoki ze spadochronem oferują vouchery, które można kupić dla swoich bliskich w prezencie. Wraz z nimi otrzymamy wszystkie niezbędne informacje oraz wskazówki. Tym samym należy skorzystać z takiego prezentu i cieszyć się fantastyczną przygodą.

2. Nie tylko dla odważnych

Skoki ze spadochronem wliczają się do sportów ekstremalnych, jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo – można śmiało powiedzieć, iż jest sportem bardzo bezpiecznym. Dlaczego? Przed skokiem, doświadczeni i profesjonalni instruktorzy udzielą nam wszelkich wskazówek oraz nauczą nas jak i w jakiej sytuacji powinniśmy się zachować. Dodatkowo, skok z instruktorem nie wymaga od nas stresujących działań, gdyż to on zadba, by wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami a naszą rolą jest łapać wrażenia, napawać się widokami i cieszyć tym niesamowitym momentem.

3. Gdzie się odbywają skoki?

Skoki ze spadochronem odbywają się w większości dużych miastach (lub pod nimi). To tam mają siedziby instruktorzy oraz to tam można się udać, gdy chce się spróbować pierwszy raz skoczyć lub np. samemu zostać instruktorem. Wiele osób ma obawy, boi się czy podoła – dlatego rozmowa z instruktorem przed rozpoczęciem kursu może nam wiele pomóc. Pokażą oni sprzęt, opowiedzą krok po kroku jak to wygląda. Zadbają o nasze bezpieczeństwo.

4. Cena takiej atrakcji

Skoki ze spadochronem są dziś znacznie tańsze niż jeszcze kilka lat temu. Stały się również bardziej dostępne ze względu na to, iż wiele firm swoje siedziby ma w całej Polsce. Koszt jednorazowego skoku ze spadochronem (wraz z instruktorem) to wydatek rzędy około 500 – 1000 zł (zależy od miejsca). Pamiętać jednak należy, iż do wykonania takiego skoku potrzebna jest odpowiednia pogoda na którą firmy organizujące takie skoki niestety wpływu nie mają. Dlatego czasami zdarzają się sytuacje, iż warunki pogodowe nie sprzyjają i nasz skok trzeba przełożyć.