Skip to content Skip to footer

Sage Symfonia – system, który wspomaga prowadzenie księgowości

„Sage Symfonia Finanse i Księgowość” to system przeznaczony do zarządzania pełną księgowością firmy, zapewniający sprawną obsługę, bezpieczeństwo danych i ułatwienie w zarządzaniu nimi.

Symfonia program – poznaj zalety nowego rozwiązania dla firm

Program Symfonia pozwala na uporządkowanie spraw księgowych w firmie i zapewnia komfort w codziennej pracy. Ponadto ułatwia realizowanie standardowych działań księgowych i prowadzenie kontroli nad bieżącymi operacjami. W tym zakresie zapewnia bezpieczeństwo danych oraz finansów firmy.

Co posiada system „Sage Symfonia Finanse i Księgowość”?

Program „Symfonia” posiada intuicyjne narzędzia do obsługi, dzięki czemu umożliwia stały nadzór nad przepływem dokumentów i finansów w obrębie firmy. Kolejną kwestią jest współpraca z serwisami internetowymi, co daje możliwość księgowania e-faktur i ich wymiany z kontrahentami. Ponadto program daje możliwość ciągłości rozliczeń firmowych w efekcie wprowadzania nieograniczonej liczby transakcji do obrotów rozpoczęcia. Ponadto Symfonia – program w pełni zoptymalizowany do pracy zdalnej, pozwala też na kontrolowanie przepływu danych i finansów z różnych miejsc, bez konieczności przebywania w biurze. Można wykonywać elektroniczne polecenia przelewów i analizować obecna sytuację w jakiej znajduje się przedsiębiorstwo. Temu drugiemu sprzyja zwłaszcza jasna i przejrzysta analiza wyników w formie wykresów, co daje możliwość analizowania na bieżąco działań firmowych i podejmowania odpowiednich rozwiązań dla przedsiębiorstwa.

Symfonia program – inne funkcje

Kolejną funkcją, jaką posiada program jest możliwość drukowania raportów i zestawień, przygotowanych w programie w wersji tradycyjnej, tj. papierowej, lub elektronicznej, czyli np. w pliku pdf. Można również w sposób automatyczny prowadzić dziennik księgowań oraz zestawienia kontroli płatności VAT, które są pomocne w zakresie określania limitu kwoty do zwrotu.

Do programu Sage symfonia demo Finanse i Księgowość wydawana jest licencja Pervasive 12. Możliwe jest pobranie wersji demo, dającej możliwość przetestowania w okresie 60 dni. Program, w zakresie prawnym daje możliwość ochrony danych firmowych, a w kwestii nadzorowania płynności finansowej zapewnia stały dostęp do danych przedsiębiorstwa.