Skip to content Skip to footer

Prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to okazja do świętowania. Na szczególne uznanie zasługują małżonkowie świętujący srebrne, złote i diamentowe gody. Przez wiele lat tworzą jedność mimo wzlotów i upadków.
Jubilatom można wręczyć różne prezenty, kwiaty, kosze z łakociami i specjalne, personalizowane prezenty stworzone od serca.

Typowe prezenty

Prezent na rocznicę ślubu to wyzwanie, ponieważ musi on zadowolić kobietę oraz mężczyznę. Standardowo można wręczyć kwiaty oraz kosz słodyczy lub dobry alkohol. Jednak gdy chcemy wywołać zachwyt w oczach jubilatów musimy nieco bardziej się postarać.Sporym ułatwieniem może być wspólna pasja małżonków, wtedy można im podarować coś nawiązującego do ich hobby. Prezent praktyczny i pasujący do obojga.Kiedy pomysłów na oryginalny prezent brakuje można skorzystać z gotowych personalizowanych niespodzianek.

Dyplomy i tabliczki pamiątkowe

Ekskluzywny certyfikat to świetny sposób na wyrażenie uznania dla jubilatów, którzy przeżyli wspólnie kilka lat.

Na dyplomie można umieścić życzenia skierowane bezpośrednio do małżonków. Dopisanie ich ulubionego cytatu będzie miłym ukłonem w ich stronę. Taki prezent zyska uznanie i będzie pamiątka na wiele lat. Kolor tła, rodzaj i kolor czcionki również można dopasować do rodzaju uroczystości.

Pamiątkowe tabliczki to upominki dla małżeństw, które świętują okrągłe jubileusze taki jak 25 czy 50 lat pożycia małżeńskiego. Są one formą uznania, w końcu nie każdemu udaje się dożyć wspólnie tylu lat. Dla bardziej wymagających tabliczki można umieścić na drewnianej podstawce, doda to uroku, a dodatkowo prezent na rocznicę ślubu w formie tabliczki będzie można postawić na honorowym miejscu.

Medale i statuetki

Medal i statuetka kojarzą się z nagrodą za specjalne osiągnięcia, dlatego stały się one także świetnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu. Dzięki personalizacji dedykowane są małżonkom, którzy przeżyli ze sobą wiele pięknych lata.

Medale i statuetki są pozłacane lub posrebrzane, ze względu na to, że miejsca na nadruk jest niewiele umieszcza się na nich najważniejsze frazy takie jak data ślubu lub imiona małżonków.

Personalizowane prezenty stworzone specjalnie dla jubilatów wywołają uśmiech i wzruszenie. Na długo pozostaną w pamięci i z pewnością znajdą honorowe miejsce w domu małżonków.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Grawernia.pl