Skip to content Skip to footer

Nietypowe skrzynie magazynowe dla wymagających użytkowników

Nowoczesne centrala logistyczne funkcjonują za pomocą niezawodnych systemów magazynowych, które korzystają z dobrodziejstwa skrzyń magazynowych. Oryginalne pojemniki magazynowe zaprojektowane są w taki sposób, aby umożliwić bezproblemowe składowanie i przechowywanie różnorodnych produktów.

Pojemniki VDA

W wymagającym przemyśle motoryzacyjnym od wielu lat wykorzystywane są specjalne pojemniki VDA, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Pojemniki tego typu zaprojektowane zostały głównie po to, aby zoptymalizować łańcuch logistyczny pomiędzy producentami nowoczesnych samochodów, a ich dostawcami. Pojemniki magazynowe VDA wykorzystywane są przede wszystkim do przechowywania dość drobnych elementów. Konstrukcja pojemników jest oczywiście w 100% dostosowana do zautomatyzowanych systemów magazynowych.Do największych zalet należy zaliczyć dużą odporność na promienie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne i łatwość w czyszczeniu. Godne polecenia są stabilne pojemniki na stopkach, które można układać w stos.

Funkcjonalne skrzynie przegrodowe

Producenci skrzyń magazynowych oferują również modele przegrodowe, które wykorzystywane są między innymi w przemyśle piwowarskim. Największym zainteresowaniem cieszą się Skrzynie magazynowe, które mają pełne ścianki, dzięki czemu można na nie nakleić naklejki i etykiety reklamowe. Coraz większą popularność zdobywają modele display, które wyróżniają się specjalnymi okienkami umożliwiającymi eksponowanie przechowywanej zawartości.

Pojemniki dedykowane dla wymagających

Producenci skrzynek magazynowych mają w swojej ofercie sprzedażowej również pojemniki dedykowane, które od a do z zaprojektowane są zgodnie z potrzebami klienta. Doświadczony dział projektowy jest w stanie wykonać nawet baskrzynie magazynowerdzo nietypowe skrzynie, które poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Dedykowane jak łatwo się domyślić przeznaczone są głównie do transportowania ładunków o nietypowych gabarytach. Pojemniki dedykowane mogą posiadać nie tylko określone wymiary, ale również wiele innych dodatkowych elementów. Osoby, które potrzebują na przykład skrzyń do chłodni powinny postawić na materiały odporne na wahania temperatur (od -40 do +80 stopni).