Skip to content Skip to footer

Modny pendrive z grawerem dla każdej firmy

Wybierając pendrive z grawerem warto zwrócić uwagę nie tylko na pojemność, ale również na design. Większość osób jest wzrokowcami, dlatego też eleganckie gadżety reklamowe doskonale spełniać będą swoje zadania.

Jakie pendrive są modne?

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się pendrive z grawerem, które utrzymane są w rustykalnym stylu. Coraz więcej firm oferuje pamięci USB, które posiadają drewniane obudowy. Na drewnianej powierzchni można wygrawerować praktycznie dowolny napisy. Aby go utrwalić warto nanieść specjalną warstwę lakieru ochronnego.

Ciekawym wyborem są także szklane pendrive. Dzięki przezroczystemu materiałowi widać całą zawartość pendrive. Szkło cenione jest nie tylko za elegancki design, ale również za wysoką wytrzymałość i odporność na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Godne polecenia są przede wszystkim modele, które posiadają dodatkową zatyczkę. W dużej mierze to właśnie dzięki niej nie ma ryzyka uszkodzenia portu USB.

Prędkość ma znaczenie

Pendrive z grawerem musi oczywiście zapewnić odpowiednią prędkość zapisu i odczytu danych. Przy pracy biurowej bardzo często operuje się na plikach które mogą ważyć nawet kilka GB. Między innymi dlatego też warto postawić na pamięć USB, która błyskawicznie przesyła dane.

Do wyboru jest USB 2.0, który zapewnia prędkość transferu do 60 MB/s. Standardem w dzisiejszych czasach jest jednak pendrive z grawerem USB 3.0, który oferuje transfer do 4,8 GB/s. Najszybsze są pendrive USB 3.1, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. SuperSpeedPlus oferuje prędkość transferu do nawet 10 GB/s.

Pamiętać należy o tym, że na szybki transfer będzie można liczyć tylko wtedy, gdy nasz komputer posiadać będzie odpowiednie interfejsy USB 2.0, 3.0 i 3.1. Warto wspomnieć także o tym, że pendrive z grawerem zapewnia kompatybilność wsteczną.

Dlaczego warto?

Porządny pendrive z grawerem jest bardzo użytecznym gadżetem, dzięki czemu mamy pewność, że nie trafi on do kosza. Pamięć USB z logo firmy można wykorzystać przy wielu kampaniach marketingowych. Jest to dobry wybór dla dużych firm korporacyjnych i niewielkich przedsiębiorców.

Grawer laserowy jest bardzo precyzyjny, czytelny i co najważniejsze dość ciężko go zetrzeć. Nawet po wielu latach użytkowania logo firmy i dane teleadresowe w dalszym ciągu będą bardzo czytelne.

Długopisy z grawerem znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.