Skip to content Skip to footer

Luksusowe wydanie sieciowych podkładów

Sieci drogeryjne oferują liczną gamę produktów, w tym podkłady do różnego typu cery. Zróżnicowanie cenowe asortymentu znanych sieciówek jest kuszące, ale czy wśród niego znajdują się produkty o wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania klientek?

Sieciowy towar w luksusowym wydaniu

Każda kobieta lubi mieć przy sobie podkład. Dzięki niemu w kilka chwil można ukryć niedoskonałości i przywrócić cerze świeży wygląd. Oferta podkładów Maybelline, których pełna gama dostępna jest w sklepach sieci drogeryjnych oferuje towary z wysokiej półki za niewysoką cenę, które potwierdziły testerki, oraz użytkowniczki.

Podkłady Maybelline skierowane są do wszystkich typów skóry, zapewniając maksymalny komfort noszenia, oraz zróżnicowane parametry, które stanowią idealną bazę do makijażu codziennego i wieczorowego, realizując indywidualne potrzeby każdej kobiety.

Indywidualne cechy każdej kolekcji

Podkłady Maybelline podzielone są na kolekcje marki, z których wyróżnić można: Superstay24h, FitMe! Matte&Poreless, oraz Affinitone. Każdy z podkładów wyróżnia się unikalną recepturą, która dobierana jest wśród wielu palet odcieni, a swoim składem reprezentuje dobór składników, odpowiadających nawet najbardziej wymagającej cerze.

Fluidy wybierane i lubiane są ze względu na łatwą do rozprowadzenia konsystencję oraz właściwości, które sprawdzają się na co dzień i podczas ważnych okoliczności. Podkłady Maybelline opracowane zostały tak, aby sprostać wymaganiom wszystkich użytkowniczek, dlatego te mogą wybierać produkty o typie płynu, pianki lub musu. W zależności od upodobań oraz warunków, jakie stawia skóra, każda kobieta może dobrać kosmetyk, odpowiadający oczekiwaniom.

Różne typy skóry wymagają profesjonalnej opieki

Oprócz właściwości, które dyktują komfort użytkowania fluidu, podkłady Maybelline dostosowane są także do konkretnych typów skóry, których każda kobieta powinna mieć świadomość. Preparaty matujące do cery tłustej i normalnej sprawdzają się o każdej porze roku, kryjąc uporczywe świecenie się okolic czoła, policzków i nosa. Cera sucha, która jest bardzo wymagająca, może znaleźć ukojenie w luksusowych produktach nawilżających, które także odżywiają, a przede wszystkim chronią wrażliwą twarz. Dla mało wymagających typów skóry Maybelline przygotowało natomiast mieszankę, która kryje ewentualne niedoskonałości, oraz rozświetla kontur.

Podkłady maybelline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl