Skip to content Skip to footer

Gdzie kupić tanie firany gotowe do salonu?

Firany pełnią bardzo różne funkcje w naszym domu – pomagają nam zasłonić się przed kłopotliwym spojrzeniem sąsiadów oraz stanowią niebagatelną dekorację. Dlatego też starannie je dobieramy tak, aby pięknie się prezentowały i stanowiły niejako ochronę przed światem zewnętrznym. Pozostaje jednak pytanie – gdzie i jak kupić tanio firany gotowe do salonu?

1) promocje w sklepach z meblami i artykułami domowymi

Oczywiście na początek warto zawsze rozważyć wyprzedaże w różnych sklepach z meblami i akcesoriami domowymi. Co ciekawe – wiele osób nawet nie wie, że takie wyprzedaże i promocje się odbywają. Tymczasem praktycznie w każdym większym sklepie da się upolować daną rzecz raz na jakiś czas w znacznie niższej cenie.

Ponadto ciekawym pomysłem jest także odwiedzenie wszystkich osiedlowych sklepików. Tu z kolei możemy liczyć na uprzejmość wielu pań i różne sezonowe wyprzedaże. Dobrym źródłem tanich firan gotowych do salonu są również przeróżne outlety.

2) Internet- doskonałe źródło wszystkiego

Nie zapominajmy także, że jest XXI wiek. A co robimy, kiedy mamy jakiś problem w XXI wieku. Oczywiście, że zasięgamy porady internetu! Tutaj także bardzo opłaca się w tej sytuacji spojrzeć, co nam podpowiada internet.

Znajdziemy bowiem w nim naprawdę wiele aukcji, sklepów czy nawet ogłoszeń osób prywatnych, którzy proponują nam piękne firany gotowe do salonu. Wiadomo jednak – trochę przy takich zakupach boimy się o jakość sprzedawanych produktów. Dlatego też warto przeczytać uważnie opinie i komentarze o danym sprzedającym, a na pewno dowiemy się wszystkiego, czego potrzebujemy.

3) lumpeksy i second – handy

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o pewnym bardzo ciekawym i niestandardowym sposobie zdobycia tanich firan gotowych do salonu a mianowicie o zakupach w sklepach z odzieżą używaną. Mało osób bowiem wie, że znajdziemy tam także właśnie firany gotowe do salonu czy też zasłony.

W związku z tym, że nie jest to zbyt znany fakt, może się okazać, że znajdziemy naprawdę piękne firany w wyjątkowym stylu za grosze. Oczywiście niestety tu trzeba się trochę nachodzić i naszukać, niemniej jednak przy okazji kupowania ciuchów zawsze możemy też szybko sprawdzić, czy nie ma przypadkiem ładnej firany.

Friany gotowe do salonu dostępne są w ofercie spokko.pl