Skip to content Skip to footer

Pojemniki na owoce

Firmy zajmujące się przetwórstwem i transportem owoców muszą liczyć się z tym, że potrzebne będą pojemniki i skrzynie umożliwiające jak najlepszy transport tych produktów. Skrzynki sadownicze są doskonałym pomysłem, który ułatwi bezpieczny przewóz.

Zastosowanie skrzynek sadowiczych

Takie skrzynie najczęściej wykorzystuje się w transporcie owoców oraz przemyśle i branży spożywczej. Takie skrzynie potrafią zdziałać naprawdę wiele. Chronią przed nadmierną wilgocią, umożliwiają niezbędne wentylację powietrza i pomagają zachować walory smakowe owoców. Ponadto, stanowią bardzo dobrą ochronę przed uszkodzeniami podczas jazdy. Wyboiste i długie przewozy często prowadzą do psucia się owoców, stłuczeń i gnicia. Ze skrzyniami ten problem zniknie praktycznie całkowicie.

Seria AgriLog

Schoeller Allibert jest firmą o zasięgu globalnym, specjalizującą się w wytwarzaniu pojemników i skrzyń na owoce. Seria AgriLog jest ofertą skrzyń, które posiadają wiele zalet. Plastik, z którego zostały wykonane, łatwo się suszy i czyści. Te wyroby posiadają miejsce na etykietę, która oznacza partię i właściciela załadunku. Znajdziemy tutaj perforowane ściany i podstawę (umożliwiają bardzo dobrą wentylację) oraz filary na styki ścian (zapewniają żywotność i trwałość produktu). Skrzynki sadownicze tego typu mają niską wagę, która oszczędza energię podczas przewozu, zmniejsza emisję dwutlenku węgla i koszty związane z paliwem.

Seria Strong for Fresh

Seria Strong for Fresh oferuje pojemniki plastikowe na owoce, które są uniwersalne i bardzo łatwe w użyciu. Wersje pojemnościowe są bardzo różne – można wybrać pożądaną pojemność pojemnika. Ochrona owoców przed wilgocią jest bardzo pożądana, a dzięki tym pojemnikom, problem wilgoci i parowania zniknie bardzo szybko. Tutaj także można nakleić etykietę, a wygodne uchwyty są dodatkowym atutem. Perforowane podstawy i ściany umożliwiają doskonały przepływ powietrza, którego żywność potrzebuje, aby się nie zepsuła.

Producenci i sprzedawcy owoców mają znacznie ułatwioną pracę, dzięki pojemnikom i skrzyniom sadowniczym. Transport żywności wymaga zastosowania dodatkowych środków i materiałów, które zapewnią najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Pojemniki plastikowe na owoce są więc doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku – można wybierać wśród różnych rozmiarów, a prostota i uniwersalność są dużym plusem.