Skip to content Skip to footer

Drewniane upominki dla rodziców – co ofiarować w ramach podziękowania?

Drewno, to bardzo wdzięczny materiał. Nie dość, że jest ono piękne, prezentuje się gustownie i jest skądinąd ekskluzywnym materiałem, to jeszcze ma swoją wartość. Wiele młodych par ofiaruje je w ramach ślubnych podziękowań dla rodziców. Jakimi pomysłami one się inspirują?

Płaskorzeźba – hit, czy kit?

Wiele młodych par inwestuje w proste, acz wymowne płaskorzeźby. Prawdziwym hitem są modele, które stylistycznie oparte są na kształcie drzewa. Każda gałąź symbolizuje w nich jedną rzecz, którą dzieci otrzymały od swoich rodziców. Takie podziękowanie dla rodziców jest bardzo wzruszające i inspirujące. Co więcej – jest to pamiątka na lata.

Drewniane płaskorzeźby mogą mieć też zupełnie odmienną formę. Niektóre z nich przedstawiają np. wzór serca, domu, czy też innych atrybutów rodzicielska. Najlepiej, jeśli takie upominki mają dedykowany charakter. Wtedy wiadomo, że są one wykonane z sercem i dla serca. Czego można chcieć więcej?

Figurki drewniane

W ramach podziękowania dla rodziców, nie można oczywiście ofiarować zwykłych figurek. Najlepiej, jeśli mają one formę dedykowanych modeli, w których centralnymi postaciami są państwo młodzi lub też ich rodzice. Taka figurka również powinna posiadać specjalny napis, który będzie spersonalizowaną formą podziękowań za wszystko, czego oni musieli doświadczać.

Figurkę można też opatrzyć specjalną, dedykowaną plakietką. Najlepiej, jeśli jest ona pozłocona. Wyryte na niej napisy będą dzięki temu trwalsze i na długo zapadną w pamięci. Mimo wszystko ważne jednak, by przekazanie nawet najpiękniejszego prezentu, zawsze niosło ze sobą ładunek pozytywnych uczuć.

Drewniane napisy

Z drewna można też – jako podziękowanie dla rodziców – zbudować inspirujące napisy. Oczywiście będą one miały dekorowaną formę, dzięki której spodobają się one każdemu. Każdą z tych liter można rozwiesić na ścianie, tworząc z nich przepiękny napis. W związku z tym, że rozwiązanie to jest rzadko spotykane i innowacyjne, każdy rodzic je z pewnością doceni.

Podsumowując, w wyjątkowym dniu swojego ślubu, dzieci zawsze powinny pamiętać o swoich rodzicach. Dotyczy to zwłaszcza tych młodych par, których rodziców już nie ma na tym świecie. Wtedy takie podziękowanie nabiera jeszcze głębszego, bardziej ponadczasowego charakteru.

Podziękowanie dla rodziców dostępne są w ofercie Grawernia.pl.