Skip to content Skip to footer

Yves Saint Laurent Manifesto

Yves Saint Laurent Manifesto to ekskluzywne, kobiece perfumy o zapachu, który uwodzi i zapada w pamięć. Dzięki wysokiej jakości, zapach utrzymuje się długi czas, pozostając z kobietą nawet przez cały dzień.

Od mody po perfumy

Marka Yves Saint Laurent w początkowym etapie swojej działalności zajmowała się głównie modą, a kontrowersyjne pomysły głównego projektanta i zarazem założyciela – Saint Laurenta – miały równie wielu zwolenników, co przeciwników.

Rosnąca popularność marki sprawiła, że firma postanowiła zająć się również produkcją perfum i był to strzał w dziesiątkę, bowiem ich zapachy są uwielbiane na całym świecie.

Yves Saint Laurent Manifesto – piękny zapach na dłużej

Zapach przywodzi na myśl kobiety o wyzwolonych, kreatywnych duszach, poszukujących wciąż nowych rozwiązań. Pełnych energii, a zarazem tajemniczych i nieco szalonych. Kobieta, która używa tego zapachu z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim osobom, z którymi będzie miała styczność.

Głównymi nutami zapachowymi w Manifesto są delikatny jaśmin, ulotna konwalia, łagodna wanilia, połączone z zapachami drzewa sandałowego, cedru, czarnej porzeczki oraz bobu tonka.

Zapach ten przypadnie do gustu paniom, które uwielbiają przyciągać uwagę zalotnym, długo utrzymującym się zapachem o niezwykłej kompozycji, która z pewnością zostanie zapamiętana przez każdego, kto choć raz jej powącha.

Trzy nuty zapachowe w jednym flakonie

Nuta głowy to zapach odczuwalny tuż po rozpyleniu perfum na skórę i utrzymujący się zaledwie kilka minut. Urokliwa kompozycja złożona z bergamotki, porzeczki i zielonych nut. Idealne na otwarcie dnia, orzeźwiające a przy tym słodko-kwaśne zapewnią optymistyczne wejście w dzień i sprawią, że każdy uśmiechnie się na nasz widok i poczuje przypływ energii.

Nuta serca jest kompozycją pojawiającą się na skórze po upływie kilkunastu minut i utrzymuje się do około 4 godzin. Serce w perfumach Manifesto reprezentuje konwalia oraz jaśmin, dające razem niezwykle uwodzicielski efekt, o którym ciężko jest zapomnieć.

Nuta bazy jest obecna przy nucie głowy oraz serca, uwalnia się najwolniej i stanowi uzupełnienie ich. Bazę stanowią cedr, drzewo sandałowe, słodka wanilia oraz pełna aromatu fasola tonka.

Na co dzień, od święta

Yves saint laurent manifesto składają się z trzech nut zapachowych, które w kontakcie ze skórą rozwijają się w indywidualnym dla każdej nuty tempie, dzięki czemu zapach w ciągu dnia ewoluuje, przyciągając uwagę coraz to nowymi zapachami.

To dzięki tak bogatej kompozycji, perfumy doskonale symbolizują kolor fioletowy, który znajduje się również na ich opakowaniu.