Skip to content Skip to footer

W Szczyrku będzie najlepiej

Szczyrk to cudowna górska miejscowość, doskonale znana wszystkim Polakom, od Odry po Bug. To właśnie do Szczyrku przyjeżdżają miłośnicy białego szaleństwa na desce lub nartach. Miejscowość ta jest bowiem świetną bazą wypadową na Skrzyczne, które może się poszczycić doskonale utrzymanymi trasami i naprawdę zimowymi warunkami nawet wtedy, gdy w niższych częściach regionu panują już wiosenne warunki. Apartamenty Szczyrk i pokoje Szczyrk to dobra opcja na nocowanie w tej miejscowości.

Apartamenty Szczyrk, czyli nocowanko

Pierwsza godna polecenia opcja na nocowanie w Szczyrku to drewniane domki pod wynajem. Domki dedykowane są dla różnych wielkościowo grup. Można wynająć mniejszy bardzo wygodny domek na przykład dla jednej rodziny, albo zdecydować się na większe drewniane Apartamenty Szczyrk dedykowane dla dużych grup. Warto pamiętać o tym, że w pewnych okresach roku domki są bardzo rozchwytywane i ich wynajęcie trzeba planować z dużym wyprzedzeniem. Taki gorący okres to między innymi czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwester.

Pokoje Szczyrk

W Szczyrku nie brakuje też tak zwanych prywatnych kwater. To mieszkańcy prowadzący swoje małe biznesy związane z wynajmem pokoi. Pokoje w Szczyrku mogą być zlokalizowane zarówno w większych pensjonatach, jak też w prywatnych domach. Z reguły nie ma problemu z wynajęciem pokoju w Szczyrku na weekend, chociaż należy spodziewać się pewnych obostrzeń związanych z długością pobytu w związku z długimi weekendami. Wtedy to większość gospodarzy chce wynajmować swoje pokoje co najmniej na 3 dni. Nocowanie z nocy na dzień może być wtedy utrudnione. Inną opcją są wtedy szczyrk apartamenty o podwyższonym standardzie.

Szczyrk apartamenty o podwyższonym standardzie

W Szczyrku znajduje się też naprawdę dobrze rozwinięta baza noclegowa o wyższym standardzie, czyli wysokiej klasy hotele oraz apartamenty, a także obiekty SPA. Do takiego miejsca warto wybrać się wtedy, gdy pragnie się luksusowo i wygodnie spędzić czas na miejscu w Szczyrku. Komfortowe apartamenty to doskonała opcja między innymi dla rodzin podróżujących z dziećmi. Ich pełne wyposażenie pozwala na przygotowanie posiłków na terenie obiektu, dzięki czemu czas w Szczyrku można spędzić bardziej domowo, w przyjemnie i komfortowo urządzonej przestrzeni. Z takiego rozwiązania ucieszą się osoby nielubiące hotelowego rozmachu..