Skip to content Skip to footer

Sztuczne rzęsy – najważniejsze zalety

Dzisiaj coraz więcej mówi się o sztucznych rzęsach. Jak w zasadzie prezentują się zalety takiego rozwiązania? O tym powiemy pokrótce poniżej…

1) Wygoda

Przede wszystkim trzeba powiedzieć o tym, ze takie sztuczne rzęsy zapewniają naprawdę bardzo wysoki poziom wygody i komfortu każdego dnia. Bowiem tak naprawdę odpada całe malowanie oka. Oczywiście można położyć jakiś cień czy zrobić kreskę, jednak zasadniczo to wstajemy, szybki podkład i całość naprawdę ładnie się już prezentuje.

Jeśli tylko takie rzęsy są dobrze przyklejone, to w zasadzie także ich w zasadzie w ogóle nie odczuwamy. Nie powinny także nam przeszkadzać ani prezentować się nienaturalnie.

Ich pielęgnacja także nie jest bardzo trudna. Rzeczywiście, trzeba pamiętać o codziennym zmyciu makijażu i kilku tego typu kwestiach jak np. odpowiedni płyn micelarny, jednak do tego można naprawdę łatwo się przyzwyczaić.

2) Trwałość

Taki piękny wygląd spokojnie uzyskujemy w zasadzie aż na 4 tygodnie! Wszystko tutaj jeszcze zależy od pielęgnacji oraz od naturalnego wzrostu rzęs, niemniej średnio jest to właśnie miesiąc.

Trzeba mieć tylko na uwadze, że niestety opinie, które twierdzą, że sztuczne rzęsy mogą być trzymane spokojnie przez dwa miesiące i nawet dłużej, w dodatku bez żadnej przerwy pomiędzy poszczególnymi zabiegami, już nie są prawdą.

3) piękne oko

O co w zasadzie chodzi z tymi sztucznymi rzęsami? Czy tylko o to, aby wydłużyć i zagęścić? Nie do końca. Przede wszystkim podkreślić trzeba, że sztuczne rzęsy mają wyglądać naturalnie. Oczywiście mogą i nawet muszą się rzucać w oczy, ale nie mogą prezentować się tak, jakby zupełnie nie pasowały do danej twarzy. To jednak jeszcze nie wszystko.

Trzeba bowiem także zaznaczyć, że w zasadzie to sztuczne rzęsy mają także nadać oku jakiś kształt, wymodelować je, sprawić, że będzie pięknie się prezentowało.

Co więcej, powinny one być utrzymane w barwie w miarę naturalnej. Oczywiście długie, czarne i podkręcone rzęsy są zmysłowe, jednak wcale nie pasują obowiązkowo do każdej kobiety. Dlatego też trzeba odpowiednio dobrać rzęsy tak, aby naprawdę podkreślały one naszą urodę.

Podsumowując, sztuczne rzęsy mają naprawdę wiele zalet, jednak trzeba je odpowiednio założyć i o nie dbać.

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl.