Skip to content Skip to footer

Sylwester nad morzem, czyli impreza z marzeń

Sylwester to jedno z najważniejszych świąt w Polsce. Ważne jest, więc by świętować go hucznie. W końcu, chodzi o to, by rozpocząć Nowy Rok z przytupem. Wiele osób wierzy, że im lepsza zabawa, tym lepszy będzie następny rok. Dlatego dobrze jest spędzić ten wieczór w jakimś bajecznym miejscu. Idealnie będzie nad polskim morzem. Na co zwracać uwagę?

Dobra lokalizacja

Jeśli polskie morze, to na pewno Mielno. To jeden z najbardziej popularnych kurortów. W związku z tym ma ono doskonałą infrastrukturę. Jest ona wprost stworzona do tego, by dobrze się bawić. Jeśli, więc zastanawiasz się gdzie na sylwester w Mielnie lub okolicy, to koniecznie powinieneś rozważyć kilka miejsc.

Po pierwsze – plaża. Tak! Plaża to doskonałe miejsce na imprezę sylwestrową. Wiele ośrodków lub restauracji podejmuje trud zorganizowania takiej imprezy. Jest to wyzwanie logistyczne, ale warto je podjąć po to, by cieszyć się bajeczną oprawą imprezy.

Lokale blisko plaży również nadają się do rozważenia. Można w nich bawić się w ogrzewanym pomieszczeniu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że pogoda pokrzyżuje plany.

Bufet

Rozważając gdzie na Sylwester w Mielnie lub okolicy nie można pominąć kwestii bufetu. Impreza sylwestrowa może trwać do białego rana. Trudno, więc byłoby ją przetrwać bez jedzenia. Tym bardziej, że alkohol dużo mocniej działa na osoby z pustym żołądkiem.

Oczywiście, podstawą są drinki. W tę noc raczej zrezygnuj z mocnych trunków, które następnego dnia będą przyczyną poważnego kaca. Lepszą opcją będą delikatne, kolorowe drinki i szampan. Mogą one powodować miły szum w głowie, ale nie spowodują utraty kontroli.

Ważne jest też jedzenie. Na imprezie każdy uczestnik powinien mieć możliwość zjedzenia czegoś pysznego. Najlepszym rozwiązaniem jest szwedzki stół. Dobrze, jeśli jest on wyposażony w podgrzewacze. Wtedy, goście przez całą imprezę mogą zjeść coś ciepłego i smacznego. Miłe ciepło w brzuchu pomoże przetrwać imprezę pod gołym niebem.

Parkiet

Zastanawiając się, gdzie udać się na Sylwestra w Mielnie i okolicy trzeba też pamiętać o sprawdzeniu dostępności parkietu. Trudno wyobrazić sobie, że huczną imprezę bez możliwości pokręcenia się w takt muzyki. Trudno poruszać się tak po piasku.

Niektórzy organizatorzy są jednak w stanie zapewnić podest, na którym możliwe są tańce. Parkiety taneczne można też znaleźć w lokalach, np. w salach restauracyjnych hoteli, klubach lub pensjonatach. Wiele zależy od wyobraźni ich właścicieli. Tak na prawdę, to nawet niewielką powierzchnię można zamienić w doskonałe miejsce do tańców.