Skip to content Skip to footer

Strymon sklep

Każdy muzyk chce mieć wspaniałe brzmienie wydobywające się z jego instrumentu. Obecnie są dostępne np. świetne gitary z wieloma funkcjami i przesterami, lecz są też urządzenia, dzięki którym wzbogaca się ciekawe brzmienie różnych instrumentów.

Sklep Strymon

Marka Strymon znana jest nie tylko w USA, w Polsce, ale i na całym świecie. W sklepie internetowym można kupić różne muzyczne produkty, które cechuje nowoczesność, trwałość, atrakcyjne ceny i niesamowite efekty.

Przedstawiciel na rynek polski, czyli Strymon Polska oferuje różne kategorie sprzętu muzycznego:

-gitary i basy, a tam przestery, ciekawe efekty i przełączniki,
-instrumenty klawiszowe, tutaj do wyboru są keyboardy, pianina cyfrowe, czy organy elektroniczne,
-pokrowce, można kupić racki, cases, czy meble muzyczne,
-akcesoria, od firmowych metronomów, zasilaczy i baterii, po firmową odzież i np. kubki.

Sklepy Strymon to niemal w całej Europie rozpoznawana i uznana marka. Wielu znanych muzyków zaopatruje się w tych sklepach i fakt, że są bardzo zadowoleni jest chyba gwarantem jakości tych produktów.

Najnowsze produkty

Najnowszymi muzycznymi artykułami są dostępne gałki: Decay, Pre-Delay, Mix, Tone, Mod controls, najwyższej jakości 24-bitowe przetworniki, czy kolumny do użycia w nagraniach lub na scenie.

Ostatnio bardzo popularnym produktem jest brigadier, wyposażony w kilka gałek, za pomocą których można kontrolować czas odbić i ilość odbić. Mod pozwala dodać ciekawą modulację LFO. Sprzedaje się bardzo dobrze nawet do dalekich krajów azjatyckich. Strymon sklep ma też wiele podobnych produktów tego typu, które np. pozwalają przyciemnić lub rozjaśnić odbicia, a efekty prezentują charakterystyczną, tą samą jakość brzmienia.

Rabaty i promocje

Oczywiście na wszystkie produkty w sklepie Strymon Polska obejmuje gwarancja .Gdy zakupiony sprzęt w okresie gwarancyjnym przestaje działać, kurier odbiera, ów sprzęt zupełnie za darmo. Są też ciekawe ceny promocyjne, które warto śledzić każdego dnia. Rabaty i promocje często są uwzględniane przy większych zakupach.

Jimi Hendrix zapewne byłby bardzo zadowolony, mając takie urządzenie jak np. jeden z wielu przesterów tej znanej firmy. Może razem z tym przenośnym urządzeniem nagrałby jeszcze więcej genialnych, gitarowych przebojów? Tego już się niestety się nie dowiemy.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://rocktone.pl/strymon