Skip to content Skip to footer

Skruszacze do mięsa – gdzie można je wykorzystać?

Skruszacze do mięsa, to mało popularne, ale za to niezwykle funkcjonalne produkty. I choć w nowoczesne skruszacze mało która kuchnia jest wyposażona, to nie ma co ukrywać – choć o tym nie wiemy, stosowały je już nasze babcie. I to na bardzo szeroką skalę.

Kuchnia domowa

Dla zwykłego Kowalskiego pojęcie skruszacza do mięsa to pojęcie egzotyczne. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, czym naprawdę takie urządzenie jest, choć pewnie widzieliśmy je już niejeden raz w kuchniach naszych babć a nawet mam. Tyle, że urządzenia które pamiętają lata 80-te, nie były tak funkcjonalne jak dziś.

W kuchni domowej zastosowanie skruszacza jest wbrew pozorom bardzo potrzebne. Mięso (szczególnie, jeśli chodzi o przygotowywane kotlety), wymaga pewnej perforacji, bądź przynajmniej zmiażdżenia. Jeśli chodzi o miażdżenie włókien, to dawne skruszacze w postaci charakterystycznych młotków sprawdzały się idealnie. Wszak każdy lubi smak dobrze przyprawionego i przygotowanego kotleta.

Kuchnia restauracyjna

Zmieniamy lokalizację i przenosimy się do nowoczesnej restauracji. Tutaj sytuacja zasadniczo się zmienia. Skruszacze do mięsa do gadżet, który powinna posiadać każda szanująca się restauracja i to nie tylko z grona tych z najwyższej półki. Jeśli zależy nam na Klientach, to zależy nam również na tym, by potrawy dla nich przygotowywane były jak najlepsze.

Dzięki skruszaczom mięso jest znacznie bardziej miękkie. Sprzyja to krótszemu gotowaniu co umożliwia uniknięcie przypalenia kotleta. W efekcie nasze danie jest nie tylko bardziej smaczne, ale też wymaga krótszego przygotowywania. A jak wiadomo, w warunkach restauracji jest to bardzo ważna kwestia.

Sklepy mięsne również skorzystają

Skruszacze do mięsa to urządzenia, które śmiało można wykorzystać w… sklepie mięsnym. Jeśli zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, przygotujemy im kawałki mięsa, które już zostały „potraktowane” tymże urządzeniem. W efekcie, nasi Klienci zostaną już w tym zadaniu wyręczeni.

Nie trzeba wspominać po raz wtóry, że w ten sposób zyskamy na smaku i tym samym – na renomie. Przekonamy się na własne oczy, jak zakup prostego urządzenia, może poprawić nasze wyniki sprzedażowe. I jak tak mała inwestycja, może przenieść się na zadowolenie Klientów.

Chłodziarki gastronomiczne dostępne są w ofercie Gastrosilesia.pl