Skip to content Skip to footer

Pojemniki dla najlepszych

Najbardziej popularnie pojemniki plastikowe na świecie to pojemniki euro. Nazwa euro pochodzi od formatu o tej samej nazwie, który ma przydzielone odpowiednie wymiany. Standardowa paleta ma wymiary 120 x 80 cm lub 120 x 100 cm. Jeżeli podzielimy paletę na dwie części to otrzymamy kolejny, mniejszy rozmiar. W ten sposób możemy precyzyjnie dopasować skrzynki euro. Warto zauważyć, że pojemnik euro jest nie tylko bardzo lekki ale i stabilny. To powoduje, że łatwo jest go transportować oraz umożliwia wiele opcji logistycznych.

Wzmocnienie

Dodatkowo podczas produkcji skrzynki euro są szczególnie wzmacniane, dzięki czemu możemy w nie ładować naprawdę duże ciężary. Krawędzie oraz podstawy jakie posiada pojemnik euro są specjalnie zaprojektowane w sposób stabilny oraz bezpieczny. Pokrywy zawiasowe stanowią także dodatkową ochronę zawartości skrzynek przed promieniowaniem UV oraz kurzem i wodą, która może się dostać do wewnątrz. Bardzo często pojemniki euro są używane do żywności. Dzięki swojej strukturze nie ma żadnych problemów z dokładnym czyszczeniem skrzynek oraz zachowaniem właściwej higieny.

Czyszczenie pojemników

Musimy pamiętać, że na tego typu powierzchniach bardzo często mogą znajdować się bakterie, dlatego tak ważne jest, żeby dokładnie je wyczyścić. Obsługa jest ułatwiona przez zastosowanie ergonomicznych uchwytów. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma problemów z przenoszeniem skrzynek nawet przez osoby, które nie posiadają wystarczająco dużo siły. Do wyboru mamy także skrzynki, które zawierają uchwyty zamykane. W skrzynkach przechowywane mogą być produkty każdego rodzaju. Stosują je zarówno małe sklepy osiedlowe jak i duże supermarkety.

Przechowywanie mięsa

Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby pojemniki euro były używane także do przechowywania mięsa. Dodatkowo produkty zamrożone także są przechowywane w tego typu skrzynkach. Musimy jednak pamiętać, żeby odpowiednio szybko wypakować wszystkie mrożonki, ponieważ pojemniki nie zapewniają niskiej temperatury oraz nie chronią przed rozmrożeniem. Na uwagę zasługuje także niska cena, ponieważ pojemnik euro możemy kupić już za kilkadziesiąt złotych. Kupując hurtową ilość możemy liczyć oczywiście na dodatkowe obniżki. Świetnie odparowują także wilgoć, a to pozytywnie przekłada się na zabezpieczenie przed rozmnażaniem bakterii oraz wirusów, które bardzo lubią wilgotne środowisko.