Skip to content Skip to footer

Podniebna przygoda dla każdego

Któż z nas nie marzył o lataniu? Przygody w chmurach kusiły pewnie niejednego z nas. Może pora spełnić wreszcie dziecięce marzenia o lataniu? Przecież dziś, dzięki skokom w tandemie, każdy z nas może choć na chwilę popatrzeć na ziemię z wyjątkowej perspektywy. Jak to zrobić?

Znajdź najlepszą ofertę skoków w tandemie

Podstawa to znalezienie ciekawych ofert skoków w tandemie, a następnie – wybranie najlepszej propozycji. Wiele aeroklubów daje nam dziś możliwość skakania w duecie, zatem i wybór jest dość szeroki. Na co warto zwrócić uwagę?

Wiele osób patrzy na cenę. Owszem, jest ona ważna, nie zapominajmy jednak, że skoki w tandemie to również bezpieczeństwo. By przygoda taka była bezpieczna, niezbędny staje się i dobry sprzęt, i odpowiedni opiekun. Warto zatem korzystać z oferty tych skoków w tandemie, które są oferowane przez znane, działające od dłuższego czasu kluby.

Zaufaj instruktorowi

Skoki w tandemie nie mogą się odbywać bez odpowiedniej kadry, przy czym główną rolę gra tu opiekun – instruktor i przewodnik w jednym. To do niego „przypinany” jest skoczek – amator, to on czuwa nad bezpiecznym przebiegiem podniebnej przygody. Co robi klient?

Słucha instruktora! Wykonywanie jego poleceń, stosowanie się do jego porad – to kwestie bardzo ważne. Im większe zaufanie ma osoba skacząca do swojego opiekuna, tym lepiej dla skaczącego duetu.

Podziel się wrażeniami

Po szczęśliwym lądowaniu pozostaje już tylko jedno – pochwalić się znajomym oraz podzielić z nimi wrażeniami. Wiele klubów, które zajmują się organizacją takich skoków, oferuje jednocześnie fotografowanie lub filmowanie całej przygody. Dzięki temu można skok wspominać przez długi czas, a za każdym razem – od nowa przeżywać całą tą przygodę. Wielu wrażeń dostarczy też sam skok, o którym zapomnieć się nie da. To on dostarczy każdemu z nas wielu emocji. Z pewnością będą to wyjątkowe wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci każdego skoczka.

Skokom w tandemie zawdzięczamy wiele. To dzięki nim spełnianie dziecięcych marzeń o lataniu spraje się wyjątkowo proste. Coraz szersza oferta takich skoków daje każdemu z nas możliwość wzniesienia się wysoko w górę, a następnie – swobodnego opadania w kierunki ziemi.To wyjątkowe doświadczenie, które z pewnością warto przeżyć na własnej skórze.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami ze Strefy Silesia