Skip to content Skip to footer

Piękna, odmłodzona skóra

Eliksiru młodości wciąż jeszcze nie wynaleziono, nie umiemy także cofać się w czasie, by być pięknymi i młodymi, ale za to możemy skorzystać z wielu fantastycznych zabiegów odmładzających, które pozwolą nam tak się poczuć!

Przygotowanie do zabiegów odmładzających

Podstawą pielęgnacji cery w gabinecie medycyny estetycznej EstetiMed jest głęboki peeling naskórka za pomocą kwasów złuszczających. Ma on na celu odsłonięcie spodnich warstw skóry, usunięcie starego, martwego naskórka i przygotowanie cery na przyjęcie porcji odżywczych substancji. Dzięki peelingowi osoba przeprowadzająca zabieg ma szansę zweryfikować prawdziwe potrzeby klientki.

Następnie twarz klientki poddaje się zabiegowi mezoterapii igłowej, czyli nakłuwania skóry. Ma to na celu poprawę ukrwienia skóry i stymulację procesów jej odnowy oraz produkcji kolagenu. Na stronie https://www.esteti-med.pl/ można znaleźć szczegółowe informacje na temat zabiegów odmładzających oraz ich wpływu na skórę.

Jakie to zabiegi?

Wśród zabiegów typowo odmładzających można znaleźć między innymi dermapen, czyli zabieg nakłuwania skóry i stymulacji produkcji kolagenu, zmierzający do jej zagęszczenia. Oprócz tego jednym z popularniejszych zabiegów jest bezinwazyjne fotoodmładzanie, które skutkuje gładszą skorą, poprawą jej jędrności, a także kolorytu.

Klientki odczuwające problem ze zwiotczałą skórą, pełną zmarszczek i niedoskonałości, powinny zafundować sobie zabieg nici PDO. Ma on działanie liftingujące, ściągające, a także poprawiające owal twarzy. Na stronie https://www.esteti-med.pl/ można przeczytać więcej informacji na temat tego zabiegu, jak również zobaczyć jego cennik w salonie EstetiMed.

Co dają zabiegi odmładzające?

Czy warto inwestować w zabiegi odmładzające? Zdecydowanie tak! Są to bezinwazyjne lub bardzo mało inwazyjne sposoby na skuteczne, szybkie i trwałe poprawienie stanu cery. Jednocześnie nie powinny być kojarzone z chirurgią plastyczną, ponieważ podczas zabiegów nie zostaje przerwana ciągłość skóry. Skóra zostaje jedynie pobudzona do lepszej pracy i odpowiednio wymodelowana.

Dzięki zabiegom odmładzającym każda kobieta może zatrzymać upływ czasu, poczuć się młodziej lub wręcz zredukować pierwsze objawy starzenia. Skóra po takich seansach jest świeższa, odmłodzona, wyraźnie ładniejsza i bardziej podatna na różne tricki makijażowe. Stosując regularnie zabiegi medycyny estetycznej, można nawet po 50-tce wyglądać świeżo i młodo, nie ustępując w niczym młodszym koleżankom. W takich warunkach wystarczy już tylko dobry makijaż, fryzura i odpowiednie ubranie!