Skip to content Skip to footer

Notesy, jako forma reklamy Twojej firmy

Notesy są świetnym narzędziem służącym do reklamowania własnego biznesu. Można złożyć zamówienie i stworzyć spersonalizowane notesy z logiem firmy. To świetny pomysł na promocję przedsiębiorstwa. Ze względu na rozmiar dostępnych jest wiele ich rodzajów.

Notesy jako forma reklamy

Notesy mogą być przekazywane klientom jako wyraz wdzięczności lub uznania. Klienci na pewno będą zadowoleni z tak praktycznego podarunku. Na pewno może to wpłynąć korzystnie na relacje między firmą, a klientem.

Notesy mogą być spersonalizowane. Na okładce może być widoczne logo firmy z danymi adresowymi i kontaktowymi. Widoczna reklama może być zauważalna przez potencjalnych klientów.

Najpopularniejsze są notesy A5

To wymiar zwykłego zeszytu o wymiarach 13 cm x 21 cm. Niezwykle poręczne i wygodne w użytkowaniu, sprawdzą się w firmach, które chcą zamówić duży nakład.

Ze względu na rozmiar zmieszczą się w większości torebek, aktówek, walizek. Zawsze pod ręką można mieć coś, na czym zapiszemy ważne informacje.

Notesy w formacie B5

Ten rozmiar to 19 cm x 25 cm, czyli jak czasopismo. Równie często zamawiany przez firmy co A5. Zmieści się w większej torebce.

Może służyć do potrzeb prywatnych, jak i zawodowych. Jeśli będzie posiadał twardą okładkę – sprawdzi się w pracy. Ze względu na rozmiar – będzie bardziej zauważalną reklamą niż A5.

Notesy kieszonkowe w formacie A6

Małe notesy o wymiarach 9 cm x 14 cm. Bardzo poręczne i praktyczne, gdyż zmieszczą się nawet w malutkiej torebce lub saszetce, a nawet kieszonce marynarki czy spodni.

Idealnie sprawdzą się, jeżeli chcemy je zabrać w podróż, na zakupy czy wywiadówkę w szkole. Notesy w formacie A6 to praktyczny upominek dla klientów.

Notesy w formacie A4

Gabarytowo są największe ze wszystkich. Ich rozmiar to 21 cm × 29,7 cm. Sprawdzą się w biurach i sekretariatach.