Skip to content Skip to footer

Jak wybrać szablony do przedłużania paznokci?

Długie, zadbane paznokcie – to marzenie każdej kobiety. Niestety, paznokcie lubią się łamać podczas wykonywania codziennych obowiązków: mycia naczyń, sprzątania, zabawy z dziećmi. Na szczęście istnieją sposoby, by szybko je przedłużyć, uzyskując naturalny efekt. Gdzie kupić niezbędne w tym celu szablony do przedłużania paznokci?

Zadbane dłonie – na co zwrócić uwagę

Jak na co dzień dbać o dłonie, by te ładnie się prezentowały? Ważna jest regularność oraz stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba zwrócić uwagę zarówno o nawilżenie skóry, jak i na odżywienie paznokci.
Żeby skóra dłoni była gładka i przyjemna w dotyku, powinna być regularnie kremowana. Natłuszczanie jest istotne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy dłonie są narażone na zimno i wilgoć, są przesuszone i podrażnione. Od czasu do czasu warto też wykonać nawilżającą i natłuszczającą maseczkę na dłonie, która odżywi i skórę, i paznokcie.
Jeśli chodzi o paznokcie, należy dbać o ich długość – regularnie je obcinać. Kiedy są za długie, są podatne na szybkie uszkodzenie, nie warto więc przesadzać z długością. W ramach pielęgnacji można też stosować odżywki w postaci lakieru zawierającego minerały i witaminy wzmacniające płytkę paznokcia.

Jak przedłużyć paznokcie z szablonami?

Co kiedy doszło do złamania paznokcia albo kiedy kobieta zmaga się z problemem obgryzania czy ma słabą płytkę? To nie oznacza, że nie może cieszyć się ładnymi, długimi paznokciami. Na szczęście istnieją sposoby, by szybko je przedłużyć.
Naturalny efekt zagwarantują szablony do przedłużania paznokci. To specjalne nakładki, które umieszcza się na palcach, przed nałożeniem specyfiku, który ma naśladować płytkę paznokcia. Zastosowanie szablonów gwarantuje, że efekt będzie naturalny. Paznokcie będą mieć ładny kształt, a lakier nie wyleje się poza płytkę paznokcia.

Gdzie kupować szablony do przedłużania paznokci?

W sklepach dostępne są szablony różnego rodzaju. Jednym kobietom bardziej przypadną do gustu elastyczne naklejki, inne wolały będą nakładki kartonowe. Jak się przekonać, które są skuteczniejsze? To zależy od osobistych preferencji – najlepiej na początku zaopatrzyć się w jedne i drugie i samodzielnie je przetestować.
Szablony do przedłużania paznokci kupić dziś można w większości drogerii. Największy wybór oferuję sklepy z akcesoriami do manicure – zarówno te stacjonarne, jak i online.

Szablony do przedłużania paznokci kupić można na Chiodo.pl