Skip to content Skip to footer

Istotne zalety zbiorników dwupłaszczowych

Zbiornik dwupłaszczowy to niezawodny oraz niezwykle trwały pojemnik w pełni przystosowany do bezpiecznego magazynowania oraz dystrybucji paliw oraz oleju napędowego. Pojemniki te znalazły powszechne zastosowanie w rolnictwie, branży budowlanej i transportowej, gdzie pojazdy powszechnie wykorzystywane do robót są zasilane olejem.

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo – istotne zalety

Ze względu na szereg istotnych zalet zbiornik dwupłaszczowy na paliwo cieszy się na rynku ogromnym zainteresowaniem. Każda firma budowlana czy transportowa doskonale wie, że zakup takiego pojemnika wpływa w ogromnym stopniu na oszczędność. Otóż dzięki jego znacznej pojemności możliwy jest zakup paliwa w hurtowej ilości. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne, bowiem pozwala nie tylko na wybór oleju napędowego od sprawdzonego dostawcy, lecz także na znaczne ograniczenie kosztów firmy, które to musiałaby ponieść w przypadku zakupu paliwa u drogich dystrybutorów.

Każdy dwupłaszczowy zbiornik na paliwo jest także w stu procentach bezpieczny podczas użytkowania. Otóż posiada on w pełni stabilną konstrukcję dwupłaszczową, dzięki czemu jest doskonale zabezpieczony przed jakimikolwiek niepożądanymi wyciekami. Ponadto solidna konstrukcja chroni dostatecznie zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto wszystkie zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa są bardzo proste w obsłudze, a każde puste opakowanie jest w pełni przystosowane do przewożenia z pomocą odpowiedniego wózka widłowego.

Zbiornik dwupłaszczowy – szeroka oferta

Obecnie oferta zbiorników dwupłaszczowych na paliwo jest bardzo bogata. Każdy zainnteresowanny klient ma do wyboru pojemniki o mniejszych pojemnościach, a więc 1500, 2500, 5000 litrów oraz o znacznie większych rozmiarach,a więc 7500 czy 10000 litrów.

Wszystkie oferowane na rynku zbiorniki dwupłaszczowe są tworzone z wysokiej jakości polietylenu. Tworzywo to jest bardzoodporne na niekorzystne warunki pogodowe panujące często w naszym kraju. W zależności od modelu poszczególne pojemniki są wyposażone we własny dystrybutor o odpowiedniej konfiguracji. Wlew jest szczelnie zabezpieczony drzwiczkami, które to można dodatkowo zamknąć na kłódkę.

Na wszystkie oferowane na rynku zbiorniki producenci udzielają długoletniej gwarancji i zazwyczaj służą one niezawodnie przez szereg długich lat.