Skip to content Skip to footer

Idealne miejsce na wakacje

Wakacje zaczęły się na dobre, więc jest to idealny moment, by pomyśleć choćby o krótkim wyjeździe z rodziną lub przyjaciółmi. Warto w tym sezonie postawić na urokliwe miasteczko, jakim jest Wisła. Dlaczego? Zarówno dla młodych, jak i dla starszych atrakcji w tym mieście nie zabraknie.

Apartament Wisła Centrum – jak znaleźć nocleg?

Apartament Wisła centrum z pewnością spodoba się każdemu. Dobrze w nim się czują nawet najbardziej wymagający turyści. Przestronne pomieszczenia, świetne wyposażenie, nowoczesne meble, przydatne akcesoria – to wszystko można znaleźć w każdym takim miejscu. Dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych w nawet pochmurne dni nie brakuje atrakcji. Basen kryty, sale zabaw, sale automatami do gier, bary – na to wszystko mogą liczyć goście.

Apartamenty Kamienna Wisła – gdzie się zatrzymać?

Apartamenty Kamienna Wisła zdecydowanie spodobają się wszystkim fanom luksusowych wnętrz. Najchętniej przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi, gdyż w apartamentowcu znajduje się kompleks z basenem i spa, a także wiele innych atrakcji. Wiele mieszkań jest tak dobrze wyposażonych, że goście chętnie sami przygotowują posiłki. Decydując się na wynajem dużych apartamentów (np. z kilkoma sypialniami) można zaplanować wspólne wakacje z rodziną lub z przyjaciółmi.

Na co najczęściej decydują się turyści?

Tak naprawdę turyści najczęściej wybierają apartamenty w centrum. Większość przyjezdnych chce mieć dostęp do atrakcji, a także możliwość odwiedzenia wszystkich barów, kawiarenek oraz klubów, które znajdują się w okolicy. W ciągu dnia można zdecydować się na spacer po klimatycznych uliczkach, jak i zwiedzić Zabytkowy Park Przygód i Pomnik Źródeł Wisły oraz Muzeum Beskidzkie im. A. Podżorskiego. Wieczorami obowiązkowo warto odetchnąć w klimatycznych kawiarenkach i skosztować w nich lokalnych przysmaków. Wiele osób przyjeżdża do Wisły przede wszystkim dlatego, iż kojarzą tą miejscowość z Adamem Małyszem. Dlatego też, wizyta na skoczni (skocznia narciarska „Malinka” im. Adama Małysza w Wiśle), na której ćwiczył nasz mistrz powinna również znaleźć się w planie zwiedzania miasta. Każdy, kto tu przyjedzie na pewno będzie chciał wrócić do tego jakże niezwykłego, tajemniczego miasteczka.