Skip to content Skip to footer

Gdzie szukać ubrań męskich w dużych rozmiarach?

Zazwyczaj w sklepach z odzieżą męską rozmiarówka kończy się na XXL. Stanowi to wyzwanie dla osób noszących większy rozmiar lub będących większego wzrostu. Takie osoby również zasługują na ładne i dobrze uszyte ubrania. Gdzie mogą je znaleźć?

Ubrania męskie duże rozmiary

Na polskim rynku odzieżowym najłatwiej znaleźć ubrania w standardowych rozmiarach. Istnieją firmy produkujące niestandardową odzież, ale częściej skupiają się na ubraniach dla kobiet. Dlatego szukając spodni męskich w dużych rozmiarach można stracić dużo czasu.

Jedną z firm oferujących spodnie męskie duże rozmiary jest Viking Jeans. Ta polska firma specjalizuje się w produkcji ubrań męskich, nie tylko w standardowych rozmiarach, ale też w tych większych, aż do 7XL. Produkcja odbywa się na terenie Polski, z użyciem wysokogatunkowych materiałów.

Szeroka oferta

Firma Viking Jeans proponuje ubrania wykonane z jeansu, sztruksu, bawełny, czy polaru. W ofercie znajdziemy nie tylko spodnie męskie duże rozmiary, ale też kurtki, kamizelki, koszule. Dla Panów ceniących sobie swobodę znajdą się też spodnie i bluzy dresowe oraz z polaru.

Oferta obejmuje też produkty zaprojektowane dla szczególnie wysokich osób, które również mogą mieć problemy z kupieniem ubrań w typowych sklepach. Cała odzież tworzona jest według ponadczasowych krojów, by trafić w gust zarówno młodszych, jak i starszych klientów.

Na stronie internetowej firmy (viking-jeans.com.pl) możemy dowiedzieć się więcej o proponowanych produktach. Łatwo możemy też skontaktować się z firmą jeśli chcielibyśmy rozpocząć sprzedaż ich ubrań. Dla osób lubiących obejrzeć produkty na własne oczy możliwe jest odwiedzenie jednego z punktów stacjonarnej sprzedaży.

Co warto wiedzieć o Viking Jeans

Po pierwsze proponowane ubrania męskie cechują się starannym wykonaniem i dużą trwałością. Materiały zastosowane do produkcji są najwyższej jakości. Tkaniny, które wykorzystywane są w procesie szycia kupowane są od zaufanych dostawców z Turcji i Unii Europejskiej. Również użyte nici pochodzą ze znanych firm o potwierdzonej jakości wykonania.

Odbywający się w kraju proces produkcji zapewnia staranne wykończenie. Nawet najdrobniejsze detale, w postaci guzików, nitów i zamków błyskawicznych, są wysokiej jakości i kupowane są od zaufanych producentów. Zastosowane materiały są certyfikowane i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia użytkowników. Wszystko to w trosce o dobro przyszłego klienta, tak by noszone ubranie było bezpieczne, trwałe, a także by odpowiednio się prezentowało.