Skip to content Skip to footer

Catering dietetyczny – recepta na zdrowie dla zabieganych

Marzysz o wysportowanej sylwetce? Już od dawna planujesz się odchudzać, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać Twoja dieta, ale czujesz, że codzienne przyrządzanie posiłków jest poza Twoimi możliwościami? Jest na to sposób!

Catering na zdrowie!

Catering dietetyczny to w pełni zbilansowana dzienna dawka pożywienia sporządzana ściśle według potrzeb klienta. Odpowiednio dobrane proporcje węglowodanów, białka i tłuszczy sprawiają, że posiłek dostarcza potrzebnych wartości odżywczych we właściwie dobranych proporcjach. W ramach usług cateringu dietetycznego każdego dnia dostaniesz pięć pełnowartościowych posiłków skomponowanych według zaleceń dietetyka. W skład zestawu wchodzą: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja.

Przygotowywane w ramach diety pudełkowej posiłki są niskokaloryczne, posiadają jednak niezbędne dla kompleksowego bilansu składniki odżywcze i witaminy. Firmy cateringowe zwykle posiadają w swojej ofercie kilka rodzajów menu, uzależnionych od preferencji klienta. Wychodząc oczekiwaniom konsumentów naprzeciw, oferują zbilansowane diety odchudzające, wegetariańskie, wegańskie, a także z podwyższoną liczba kalorii przeznaczone dla sportowców. Catering dietetyczny to również posiłki bezglutenowe.

Dieta pudełkowa od kuchni

Za skład każdego z posiłków odpowiada grupa wyspecjalizowanych dietetyków i kucharzy. To właśnie oni przygotowują posiłki, które są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim smaczne. Dzięki cateringowi jesteś pod stałą opieką dietetyka. Większość firm specjalizujących się przygotowywaniem posiłków pudełkowych zapewnia także możliwość indywidualnego dopasowania diety zgodnej z zaleceniami lekarza np. uwzględniającej wszelkie alergie pokarmowe.

Dieta z dowozem do domu!

Dieta pudełkowa pozwoli Ci zaoszczędzić czas związany z przygotowaniem posiłków. Pełne, całodniowe menu każdego dnia o wybranej przez klienta porze jest dowożone bezpośrednio pod wskazany adres. Dzięki temu zamiast stać w kuchni, będziesz miała czas na odrobinę luksusu i przyjemności. Skorzystasz na tym nie tylko Ty, ale i cała Twoja rodzina.

Dieta z dowozem do domu staje się obecnie bardzo popularną alternatywą przygotowywania posiłków, nie tylko wśród sportowców, ale także wśród przeciętnych obywateli. To świetny sposób na kompletny zestaw dań dla osób aktywnych oraz takich, które lubią lub muszą posiadać zapewnioną optymalną dietę. Zamawiając dietę pudełkową zamawiasz zdrowie i dobre samopoczucie przez cały dzień.

Artykuł powstał we współpracy z MasterDieta.pl.