Skip to content Skip to footer

Torby papierowe producent – firma, która zadba o Twoją reklamę.

Torby papierowe cennik z logo firmy, to tani i ekonomiczny sposób na zareklamowanie swojej działalności gospodarczej. Jakie są możliwości i ile to tak naprawdę kosztuje?

Torby papierowe producent – jakie firmy są dostępne na rynku?

Firm oferujących różnego rodzaju gadżety reklamowe, w tym papierowe torby z nadrukiem, jest wiele. Jedną z nich jest na przykład MikroPak z Wejherowa. Firma ta oferuje torby foliowe, plastikowe, papierowe i bawełniane. Na każdej – firma może wykonać napis, logo czy inną grafikę. Skupiając się jednak na torbach papierowych, firma MikroPak oferuje torby białe i brązowe, kolorowe, laminowane. Z uchwytem lub bez. Od małych po naprawdę duże. Firmy konkurencyjne, oferujące podobny sposób nadruku to również: AllBag, DomaPak, Bag Pack, Atemi czy TanieTorby. Takie torby oferują również rozmaite agencje reklamowe i drukarnie. Wystarczy porozglądać się (również w Internecie, wpisując hasło: „torby papierowe z nadrukiem cennik” i wybrać najlepszą opcję.

Nadruk wykonywany jest metodą sitodruku lub druku offsetowego. Ten pierwszy sprawdza się przy niskim nakładzie toreb. Do wykonania takiego druku wykorzystuje się specjalne klisze, które maksymalnie mogą pomieścić pięć kolorów. Następnie klisza jest odbijana na powierzchni torby. W taki sposób powstaje druk na torbie.

Druga metoda, to druk offsetowy. Taki druk pozwala na większe szaleństwo. Co to oznacza? Mianowicie to, że w druku offsetowym można użyć zdecydowanie więcej barw. Sam druk jest bardzo dokładny. Nie widać połączenia barw, przejść tonacyjnych. Można tym sposobem na torbie umieścić nawet zdjęcie. Druk taki jest jednak droższy, gdyż wymaga utworzenia matrycy. Na szczęście ten koszt jest jednorazowy i przy dużym nakładzie – praktycznie nie wyczuwalny.

Torby papierowe cennik

Cena wykonania toreb z nadrukiem uzależniona jest od wielu czynników. Są to na przykład:

  • nakład – ilość toreb do wykonania jednorazowo;
  • gramatura – im grubszy papier, tym droższa cena;
  • wielkość nadruku;
  • metoda nadruku;
  • wielkość torby;
  • dodatkowe opcje: kolor torby, laminowanie, uchwyty, wzmacnianie.

Torby papierowe z nadrukiem cennik – ceny takich toreb rozpoczynają się od 2-3 złotych za sztukę, w zależności od nakładu oraz innych rzeczy wymienionych wyżej. Należy jednak pamiętać, że firmy produkujące takie torby, zawsze są chętne do negocjacji. Można zatem wykonać taką torbę naprawdę w miłej atmosferze i po niskiej cenie.