Skip to content Skip to footer

Jak podkreślić oko przez sztuczne rzęsy?

Nie bez powodu mawia się, że oczy to zwierciadło duszy. Spojrzenie to element wizerunku, który jako pierwszy przyciąga uwagę. Jak sprawić, by było głębokie i interesujące? Warto zadbać o podkreślenie oka przez sztuczne rzęsy – te dodadzą kobiecości i podkreślą naturalne piękno.

Jak podkreślić oko przez odpowiedni makijaż?

Jak sprawić, by oczy były jeszcze lepiej widoczne i by budziły zaciekawienie? Ich blask i piękno podkreśli odpowiedni makijaż. Sposobem na powiększenie oczu będzie umiejętnie dobrany cień do powiek oraz tusz do rzęs. Efekt podkreśli także kreska wykonana kredką lub eyelinerem.
To jednak nie wszystko – dziś mamy znacznie większe możliwości, takie jak dostępne w każdej drogerii sztuczne rzęsy.
Przyklejane rzęsy gwarantują powiększenie i podkreślenie oczu. Tworzą naturalnie wyglądającą firankę rzęs. Te są gęste, zmysłowe i bardzo kobiece. Oczy wyglądają na dużo większe, spojrzenie natychmiast przyciąga uwagę. Efekt jest naturalny i delikatny. To idealna opcja na wielkie wyjście oraz na co dzień, zwłaszcza dla kobiet, których oprawa oczu jest jasna i mało widoczna.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Które sztuczne rzęsy wybrać? Oferta jest naprawdę duża. Każdy sklep z akcesoriami do makijażu ma w swojej ofercie sztuczne rzęsy. Zazwyczaj dostępne są te z materiałów sztucznych oraz z naturalnego włosia. Jedne i drugie mają swoje zalety. Sztuczne rzęsy są tańsze i szeroko dostępne, te naturalne wymagają większych nakładów finansowych, ale za to prezentują się bardzo naturalnie i gwarantują spektakularny efekt.
Jedne i drugie dostępne są w różnych wersjach – od tych na co dzień, po bardzo długie i gęste, idealne na imprezę czy ważne wyjście.

Gdzie kupić sztuczne rzęsy?

Gdzie szukać sztucznych rzęs idealnych dla siebie? Warto przejrzeć oferty różnych sklepów. Sztuczne rzęsy oferują drogerie, sklepy z kosmetykami, sklepy online.
Najważniejsza przy wyborze powinna być jakość. Jeśli rzęsy mają dobrze się prezentować, nie podrażniać oka i długo się trzymać, najlepiej stawiać na renomowanych producentów polecanych przez klientki. Trzeba też zwrócić uwagę, czy są to rzęsy jednorazowego użytku, czy rzęsy, które utrzymują się przez dłuższy czas i pozwalają cieszyć się pięknym spojrzeniem przez wiele dni.