Skip to content Skip to footer

Folia pęcherzykowa

Wysyłka towaru do klienta stanowi obecnie najważniejszy trzon sprzedażowy każdego sklepu internetowego. Warto pamiętać, że niezmiernie istotne jest dostarczenie towaru do klienta w stanie nienaruszonym. Dlatego właśnie coraz więcej firm sprzedażowych decyduje się na wykorzystanie folii pęcherzykowej do zabezpieczenia swoich wysyłek.

Czym właściwie jest folia pęcherzykowa?

Folia bąbelkowa to produkt wykonany z folii polietylenowej. Produkt taki jest materiałem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Jest również materiałem ekologicznym, folia bąbelkowa może zostać poddana recyklingowi całkowitemu.

Produkcja folii bąbelkowej polega na zamknięciu odpowiedniej ilości powietrza wewnątrz warstw folii, a następnie zabezpieczeniu powietrza kolejną warstwą. Otrzymany w ten sposób produkt jest niezwykle elastyczny, co znakomicie sprawdza się w przypadku zabezpieczenia produktów o nieregularnych kształtach.

Jak wybrać dobrą folię bąbelkową?

Każdy Producent folii bąbelkowej posiada ten produkt dostępny w różnych rozmiarach i szerokościach. Można więc śmiało stwierdzić, że każdy kupujący znajdzie idealny rozmiar folii dla siebie.

Często zdarza się, że producent folii bąbelkowej posiada ten towar dostępny w różnych kolorach. Folia pęcherzykowa dostępna w innych kolorach niż transparentny umożliwia uatrakcyjnienie cenie wysyłki swojego towaru.

Zastosowanie folii bąbelkowej

Folia pęcherzykowa zyskuje uznanie w wielu branżach. Idealnie sprawdza się w kopertach bąbelkowych, umożliwiając tym samym wysyłkę cennych towarów o małych rozmiarach. Materiał ten znakomicie zabezpiecza również wartościowe przedmioty podczas ich transportu.

Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym folia bąbelkowa znakomicie sprawdza się do zabezpieczania produktów o wysokiej wrażliwości na nagłe zmiany temperatury. Bąbelki powietrza stanowią znakomitą osłonę przed nagłym wzrostem lub spadkiem temperatury. Nic więc dziwnego, że folia pęcherzykowa znajduje coraz szersze zastosowanie.

Z uwagi na rosnące zainteresowanie produktem, jakim jest folia bąbelkowa, jej produkcja znacznie wzrosła. Obecnie produkcja folii bąbelkowej cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony potencjalnych inwestorów. Nic więc dziwnego w tym, że na rynku pojawia się coraz więcej firm specjalizujących się właśnie w produkcji tego materiału.