Skip to content Skip to footer

Enova czy Symfonia?

Każda firma powinna być zaopatrzona w program wspierający wszelkie obszary jej procesowania. Brak takiego wsparcia ogromnie obciąża pracowników, którzy mogliby spożytkować swoją energię w zupełnie innym obszarze, podczas gdy odpowiednie oprogramowanie mogłoby bezpiecznie prowadzić ich przez zawiłości ustawodawstwa polskiego.

Demonstracje oprogramowania

Zarówno symfonia demo, jak i enova demo proponują wspieranie obszarów kadrowych, księgowości, czy też handlu jak i kompleksową obsługę całej firmy. ERP symfonia kadry i płace demo oraz ERP enova demo proponują właśnie kompleksowe usługi, które odciążają potężne obowiązki, którymi obarczona jest każda firma na rynku polskim.

Demonstracyjne systemy są bezpłatne i pozwalają na przejście przez najważniejsze elementy programów, dzięki czemu kupujący będzie mógł zastanowić się, który program bardziej odpowiada mu funkcjonalności, czy chociażby interfejsem tak istotnym w codziennej pracy każdego pracownika.

Zakres działalności ERP – Enterprise Resource Planning

Zarówno enova jak i symfonia demo mogą biznes wesprzeć kompleksowo, a zakres ich działalności jest naprawdę spory:

– księgowość – dzięki temu wsparciu można zautomatyzować część procesów, jak na przykład ewidencjonowania dokumentacji, a zakończenie i rozpoczęcie roku finansowego będzie dużo prostsze

– kadry i płace – między zwiększa kontrolę nad wysokością i regularnością wypłacanych pensji oraz nad zwolnieniami chorobowymi i urlopami pracowników

– handel – ulepsza proces ofertowania i wydawania dowodów sprzedaży

– relacje z klientami – pozwala na skuteczniejszą kontrolę nad regularnymi kontaktami z określoną grupą klientów

– workflow – pozwala zintegrować plan zadań wszystkich pracowników biorących udział w procesach firmowych

Który z programów jest lepszy?
Enova jest programem zdecydowanie bardziej kompleksowym, ale Symfonia kadry i płace demo nie pozostaje daleko w tyle. Ze swoim przyjaznym interfejsem i niezwykła prostotą działania jak na tego typu program zyskuje sobie wielu przychylnych właścicieli firm, którzy decydują się właśnie na symfonię.

Po sprawdzeniu obu demonstracji łatwiej będzie zdecydować się na konkretne rozwiązanie, które zadowoli kupującego oraz zapewni pracownikom odpowiednie dla danego biznesu wsparcie, które zapewni im lżejszą i bardziej owocną pracę na co dzień.