Skip to content Skip to footer

Efektowne ubrania w niskiej cenie

Czasami można znaleźć wyjątkowe ubrania, które są modne, stylowe i efektowne. Takie też są na pewno ubrania, które mają własnoręcznie wykonane nadruki. Takie ubrania mogą być naprawdę efektownie, zwłaszcza jeśli znajdzie się na nich coś zwracającego uwagę.

Nadruki na tkaninach w niskiej cenie

Nadruk na tkaninie można sobie zamówić bez wychodzenia z domu, przez Internet. Internetowa drukarnia cieszy się teraz ogromnym zainteresowaniem. W takiej drukarni można sobie zamówić dowolny nadruk na koszulce i nie tylko. Nadruki na tkaninach mogą być przeróżne, mogą to być napisy albo grafiki jak kto woli. Napisy i grafiki mogą być wykonane w kolorze lub mogą być czarno białe. Kolorowe nadruki są nieco droższe niż czarno białe.

Nadruk na materiale

Materiał na jakim najlepiej drukuje się grafiki i napisy, to bawełna. Najlepiej więc jest zrobić nadruk na bawełnianej koszulce. Poprzez nadruk na takiej koszulce można łatwo wyrazić siebie, można pokazać swoje przekonania, zainteresowania, swoje hobby i marzenia. Nadruk na materiale może być bardzo duży, może zajmować cały przód koszulki albo tylko jakąś jego część. Wcale nie jest powiedziane że można drukować tylko na koszulkach, równie dobrze można wykonać nadruk na koszuli albo na spodniach czy spódnicy. Każda część garderoby zyska na tym, że znajdzie się na niej nadruk.

Drukowanie na materiale – ile kosztuje?

Drukowanie na materiale kosztuje nie wiele chociaż wszystko zależy od tego co się drukuje, na jakim materiale, w jakim kolorze i w jakiej wielkości. Koszt wykonania takiego nadruku waha się pomiędzy 20zł a 100zł, koszt może być jednak większy w przypadku dużego zamówienia albo niższy jeśli zechcemy wydrukować na ubraniu niewielki napis czy obraz. Jak więc widać dosyć się opłaca wykonanie nadruku na materiale, dzięki temu zyska się wyjątkowe ubrania, niepowtarzalne i jedyne.

Nadruki na materiałach są bardzo trwałe. Są one wykonane w taki sposób, by były odporne na wodę, wysoką temperaturę, pranie i prasowanie a nawet na suszenie w elektrycznej suszarce. Cała powierzchnia nadruku jest w specjalny sposób zabezpieczona, dzięki temu jest bardzo wytrzymała. To ważne, bo dzięki temu takie ubrania ze specjalnym nadrukiem, można nosić latami i zawsze zaskakiwać swoje otoczenie. Warto zainwestować w wykonanie nadruku na koszulce czy na innym ubraniu, bo w ten sposób zyskuje się modną i stylową garderobę na każdą okazję, w niskiej cenie.